מדיניות פרטיות

אנחנו בDrone4u מכבדים את הפרטיות שלכם ולכן יצרנו את מדיניות הפרטיות הזו.

Drone4u הוא הגורם המפעיל את השירות עבורו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע אודותיכם, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף אודותיכם ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.

האם אתם חייבים לספק לנו מידע?

אספקת המידע תלויה ברצונכם הטוב והסכמתכם. במקרה זה, אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל שירותים מסויימים מן האתר.

מה המידע האישי שאנחנו שומרים אודותיכם?

מידע אישי הוא מידע המתייחס אליכם. זה יכול להיות מידע שמזהה אתכם אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אתכם. המידע שאנחנו שומרים אודותיכם הוא שמכם המלא, כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, כתובת הIP שלכם, מידע מזהה נוסף שתמסרו לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה אודותיכם במקרה שבו תצרו איתנו קשר ונצטרך לשמור את המידע לצרכי השירות.

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים אודותיכם?

מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, רשימת העמודים הנצפים באתר מסוים יכולה ללמד איזה סוג רחפן נמצא בבעלותכם. לכן חשוב שנציין כי המידע הלא מזהה שנאסף אודותיכם הוא מידע שמתקבל מעצם השימוש שלכם בשירות, כגון העמודים שצפיתם בהם, מידע טכני על ציוד הקצה שלכם כגון גרסת דפדפן, מערכת ההפעלה שלכם, רזולוציית המסך וכדומה, מידע סטטיסטי ולא מפולח-אישית כגון מדינה, פלח אוכלוסיה, גיל משוער.

כיצד אנחנו אוספים אודותיכם מידע?

השאלה כיצד אוספים אודותיכם מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתם תספקו ישירות למי שאוגר אודותיכם מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה, אנחנו אוספים את המידע שאתם מספקים לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים פרטים עליכם מאחרים, כגון כלי גוגל – גוגל אנליטיקס או רשתות חברתיות שאתם משתמשים בהן במקביל לשירות.

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות, לצרכים מסחריים ולצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו. אנחנו עשויים להשתמש במידע לדיוור ישיר ושליחת פרסומות, ומעבירים את המידע לשותפים עסקיים שלנו.

למי יש גישה למידע אודותיכם?

ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע אודותיכם כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה, לספקי שירותים שלנו, שדרושים לצורך אספקת השירות, לשותפים עסקיים שלנו, המשתמשים במידע לצרכים שלהם ולרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת.

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירותי Google Analytics ו-Google Search Console שמספקים שירותי סטטיסטיקה לאתר, שירות Upress.co.il שמספק תמיכה טכנית, שירות MailChimp ששולח דואר אלקטרוני עבורנו, וכאמור – ספקים ושותפים עסקיים שונים..

כיצד אנחנו יכולים לצור אתכם קשר?

אנחנו יכולים להעביר את המידע לצדדים שלישיים שישלחו לכם הודעות. תמיד ניתן לבקש הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אם המידע הועבר לאחרים, ההסרה תחול גם עליהם.

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?

למרות שהחוק לא מחייב אותנו, אנחנו נדווח לכם בכל מקרה בו אנחנו מאמינים שנפגעה שלמות המידע שלכם.

מיהו קצין הפרטיות שלנו, וכיצד תוכלו לצור עמו קשר?

אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ואת החוק, ולכן יש לנו קצין פרטיות, אלון שטמברגר. תוכלו ליצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת shtamberger.alon@gmail.com. קצין הפרטיות שלנו יקבל את התלונות שלכם ויבחן אותן.

האם אנחנו משתמשים בעוגיות?

עוגיה היא קובץ ממוחשב שנשתל במחשב או במכשיר הקצה שלכם ומאפשרת לזהות אתכם כאשר אתם גולשים באתרים שונים. במהלך השירות, השירות משתמש בעוגיות כדי לאסוף מידע, ואנחנו מאפשרים גם לאחרים להשתמש בעוגיות בשירות או במידע שנאסף מעוגיות.

לייעוץ בנושא בחירת רחפן השאירו הודעה: